Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ

 Tunç Çelik Tesisat İmalat Montaj Çelik Konstrüksiyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Bahri TUNÇ tarafından 2006 yılında kurularak ticari hayatına başlamıştır.

Yönetim kurulu başkanı Sn. Bahri TUNÇ yönetiminde devam eden şirketimiz, 2016 yılı içerisinde isim değişikliğine giderek, A. TUNÇ ÇELİK olarak yeni adı ile çalışmaya devam etmektedir. Kuruluş aşamasından bugüne kadar geçen sürede sürekli kendini yenileyerek, alanında uzman ve teknik yeterliliğini kanıtlamış ekibi ile teknolojik gelişmeler ışığında sektöründe olması gereken yerini almıştır.

A.TUNÇ Çelik, bugüne kadar ve bugünden sonrada kaliteli, hızlı ve çözüm üreten yapısı ile müşteri memnuniyeti ve büyüme odaklı şirket politikasını siz değerli müşterilerimizin güven ve destekği ile sürdürmeye devam etmektedir.

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Son yıllarda ülkemizde kalite alanında yürütülmekte olan çalışmaların yoğunlaştırıldığını ve bunları gerek ulusal alanda gerekse uluslar arası alanda diğer kuruluşlara örnek gösterildiğini memnuniyetle izlemekteyiz.

Kalite ancak bilgi ve deneyimlerin paylaşılması ile çoğalıp yaygınlaşabilir. Biz bilgi ve deneyimlerimizi öncelikle çalışanlarımız ve siz değerli müşterilerimiz ile paylaşarak daha kaliteli, çevremiz ve ekolojik yapıya zarar vermeden hizmet etmektir.

Bu nedenle amacımız;

  • Kalite yönetim sistemlerini sürekli geliştirmek ve her işi bir defada doğru yapmak
  • Üretimde sıfır hataya odaklanmak
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde saptayıp çözüm üretmek
  • Sektörümüzde rekabet edebilecek teknolojiyi, kaliteyi ve fiyatı yakalamaktır.

 

Bu hususlardan doğacak kazançları başta müşterilermiz olmak üzere çalışanlarımıza ve toplumumuza aktarmak en yüce ümüdimizdir.
Tunç Çelik Yapı Konstrüksiyon
2015 © Tüm hakları saklıdır.


İletişim Bilgileri

Telefon / Faks: 0328 812 00 63

E-posta: info@tunccelik.com.tr

Adres: Alibeyli Mh. Dr. Ahmet Alkan Cad. Çiçek İşhanı Kat:6 No:601

Merkez / OSMANİYE